Спробуйте безкоштовний урок зараз, та вже за мiсяць побачите результати!
Прокачайте пам'ять, концентрацію уваги та любов до математики за допомогою японської методики. Не відкладайте початок нового життя Вашої дитини!
Переваги нашої школи усного рахунку
Зручний ігровий додаток, в якому можна тренувати усний рахунок навіть у дорозі
Соробан – це законодавець технологiй развитку iнтелекту
Ми маємо філії, в яких навчаються більше ніж 20 000 студентів, у 7 країнах: Україна, Росія, Білорусь, Молдова, Італія, Естонія, Канада
Наш персонал постійно проходить підвищення кваліфікації за допомогою онлайн-тренінгів та майстер-класів
починають рахувати в уяві за допомогою образного мислення вже на другому занятті
Унікальний онлайн-тренажер із вбудованим штучним інтелектом
Індивiдуальный пiдхiд до кожного учня
Постійний розвиток загальної мережі наших шкіл у різних містах
Ми працюємо на електронних рахівницях е-soroban
90% дiтей
Спробуйте безкоштовний урок - та за місяць побачите результати!
Прокачайте пам'ять, концентрацію уваги та любов до математики за допомогою японської методики.
Запишiться на перший
безкоштовний урок
Що б Ви хотіли дізнатися про нашу школу?
наша улюблена справа
Класи школи Соробан® - світлі, яскраво оформлені та обладнані сучасною апаратурою. У навчанні використовуються комп'ютерні технології (комп'ютерні ігри, навчальні програми), аудіо- та відеоматеріали.

Атмосфера на уроках не схожа на шкільну. Тут діти вільно спілкуються між собою та з тренером, разом вирішують складні приклади, тобто вони є не «слухачами», а активними учасниками процесу.

Під час стандартного уроку, тренер, в рамках заняття, обов'язково робить паузи для рухливих розвиваючих ігор, які є частиною навчальної програми.

Частота відвідування Школи Соробан – раз на тиждень, два уроки по 45 хвилин (школярі) та 35 хвилин (дошкільнята). Тривалість тренування вдома – приблизно пів години.
Запишитесь на первый
бесплатный урок
Запишитесь на полный
курс Соробан
Запишитесь на курс
спидкубинга
Пакети послуг
що саме ми пропонуємо?
Повний курс усного рахування Соробан розрахований на 2 години навчання в невеликих групах до 8 дітей
Повний курс
1000
мiсяць
Це тест-драйв, на якому діти та батьки можуть познайомитись із самою методикою, дізнатись детальніше, як проходять наші заняття та захопитись ідеєю опанувати цей вид тренування мозку
Промо-урок
0
Збирання кубику – це пошук оптимального рішення інтелектуального логічного завдання, що сприяє розвитку інтелекту, просторової уяви та логіки.
Спiдкубiнг
700
2 мiсяцi
(350/мiсяць)
для дітей від 5 до 11 років
для дітей від 7 років
Запис на заняття Центр
Оберiть день та час
Запис на заняття Таврiйський
Оберiть день та час
Запис на заняття Шуменський
Оберiть день та час
Розклад занятть
зручний час та розташування
Оберіть вікову групу
Малюки 5-6 рокiв
Дiти 7-11 рокiв
Район
День тижня та час
м. Херсон, Таврiйський, проспект 200-річчя Херсону, 35а
м. Херсон, Шуменський, вул. Iллiча (I. Богуна), 56
м. Херсон, Центр, бульвар Мирний, 3
Вiвторок 18:00 - 19:15
Середа 18:00 - 19:15
Середа 18:00 - 19:15
Четвер 18:00 - 19:15
Вiвторок 18:00 - 19:15
Субота 18:00 - 19:15
Четвер 18:00 - 19:15
П'ятниця 18:00 - 19:15
Субота 12:00 - 13:15
Запис на заняття Центр
Запис на заняття Таврiйський
Запис на заняття Шуменський
Оберiть день та час
Район
День тижня та час
м. Херсон, Таврiйський, проспект 200-річчя Херсону, 35а
м. Херсон, Шуменський, вул. Iллiча (I. Богуна), 56
м. Херсон, Центр, бульвар Мирний, 3
Вiвторок 16:00 - 17:40
Вiвторок 16:00 - 17:40
Четвер 16:00 - 17:40
П'ятница 16:00 - 17:40
Субота 10:00 - 11:40
Етапи роботи
як проходить навчання
Ми проводимо безкоштовні пробні заняття, на яких батьки та діти можуть ознайомитися з самою методикою, дізнатись, як проходять заняття, уточнити розклад у конкретному районі та захопитись ідеєю освоїти цей вид тренування мозку. Після пробного заняття наш менеджер зателефонує Вам, щоб повідомити точну дату початку навчання.
Ми не робимо вхідне тестування перед початком занять, оскільки з досвіду знаємо, що будь-яка дитина віком від 5 років може легко освоїти цю методику, якщо буде дотримуватись рекомендацій тренера.
Заняття в групі не прив'язані до конкретної дати, діти починають навчання по мірі наповнення груп (навіть посеред місяця). Уроки побудовані за принципом «від простого до складного». Діти в групі знаходяться в рівних умовах – вони не знайомі з ментальною арифметикою, а їх особисті результати залежать лише від їх старанності та наполегливості.
Методика розрахована на групові заняття, в кожній групі не більше 8 дітей, тому тренер встигає приділити увагу кожному, а дітям є з ким змагатись в щойно отриманих вміннях.
Завдяки поступовому збільшенню навантаження, дитина легко адаптується. Всі заняття проходять в ігровій формі (навіть у старших групах). Під час гри діти розкривають свій потенціал, у них зникає страх зробити помилку, а командний дух мотивує брати активну участь у процесі.
Уважні педагоги допомагають дітям опанувати швидкісний усний рахунок, поставити цілі та ефективно їх досягати.
01
02
04
03
Вiдгуки наших клієнтів
що про нас кажуть
Дайте своїй дитині перевагу прямо зараз!
Часті запитання
що у нас запитують
В яких районах є Ваші школи?
Наші школи є в трьох районах: Центр, Таврійський та Шуменський
Скільки разів на тиждень займаємось та скільки часу триває урок?
Діти приходять до нас на заняття 1 раз на тиждень, у нас два спарені уроки. Для молодшої групи – два уроки по 35 хвилин, а для старшої – 45 хвилин
Як довго триває курс навчання?
Навчання триває 2 роки для старшої групи та 2,5 роки для молодшої. Перший рік ми вивчаємо додавання та віднімання, а другий – множення. Як правило, закінчуємо курс на кілька місяців раніше.
Коли планується старт груп?
Ми не прив'язуємо початок навчання до конкретних дат. Стартуємо по мірі наповнення груп.
Скільки дітей в групі? Якого вони віку?
У групі до 8 чоловік. Ми ділимо групи на дошкільнят (5-6 років) та школярів (7-11 років).
Чи не заважає це навчанню в школі?
Навпаки, завдяки нашій методиці, діти стають більш посидючими, уважними, у них поліпшується пам'ять та тренується самостійність.
Яку освіту мають тренери (педагоги) у
Вашій школі?
Наші тренери – майстри своєї справи. У кожного тренера є вища педагогічна освіта, а також вони всі проходять очне навчання за методикою Школи Соробан зі здачею іспитів та отриманням сертифікатів, які дозволяють викладати в наших Школах.
Чи потрібно батькам брати участь в навчанні?
Ми привчаємо дітей до самостійності. На результати дітей можуть вплинути лише вони самі. А наш унікальний додаток-тренажер, завдяки вбудованому штучному інтелекту, індивідуально підлаштовується під кожну дитину, тому допомога батьків є навіть небажаною.
Ми в Instagram
дивіться реальний контент
Напишiть нам
Нашi контакти
як нас знайти?
м. Херсон
Центр, бульвар Мирний, 3
м. Херсон
пр-т 200-річчя Херсону, 35а
м. Херсон
вул. Iллiча (I. Богуна), 56

Соробан в Херсоні

Всебічний розвиток дітей – одне з головних питань, які хвилюють сучасних батьків. Щоб забезпечити своєму малюку оптимальні умови для цього, інколи мало звичайної шкільної програми. Отримати додаткові навики, які допоможуть досягти успіху в умовах стрімкого розвитку технологій, можна в школі «Соробан» (Херсон). Ми пропонуємо навчання усному рахунку за допомогою унікального японського методу.

Школа швидкого рахунку «Соробан»

Свою назву проект отримав завдяки японській рахівниці з ідентичною назвою. Рахівниця «соробан» поки що мало відома в Україні, але в Японії техніка рахування за допомогою цього предмету є обов'язковою частиною навчальної програми.
Досвідчені педагоги з «Soroban» взяли цю техніку за основу та модернізували її за допомогою передових розробок, особливих алгоритмів та авторських методів множення. В результаті отримали сучасну ментальну арифметику для дітей. В Україні перший заклад, оснований на цьому проекті, був відкритий в 2013 році на території міста Дніпро.
Двері закладу були відчинені для малюків та дітей віком від 5 до 11 років. Незабаром, після початку роботи, батьки помітили неймовірні успіхи у дітей, які змогли розкрити в собі таланти та отримати нові навики. Це стало прямим підтвердженням того, що курси ментальної арифметики в школі «Soroban» дуже ефективні.
Щирі рекомендації задоволених батьків стали причиною збільшення кількості студентів та відкриття нових філіалів по всій Україні, а пізніше й за її межами. Сьогодні школа усного рахунку «Соробан» відома в 7 країнах світу. Вже більше 20 тисяч сімей оцінили користь ментальної математики та довіряють нам навчання своїх дітей.


Ментальна арифметика в Херсоні

Основою методу стала древня дисципліна, що з'явилась на території Азії. Її суть полягала в навчанні рахунку «подумки» за допомогою спеціальних пристосувань – дощок-абаків. Метод був забутий на довгі роки та лише нещодавно техніка відродилась в новій інтерпретації. Зараз її використовують у всьому світі, включаючи Японію, Австралію, США та Канаду.
Ментальна арифметика «Соробан» також основана на вказаному способі, але з великою кількістю авторських доповнень. Наші спеціалісти розробили унікальну методику усного рахунку, яка дозволяє розвивати інтелектуальні здібності дітей різного віку. Головною метою навчання є синхронний розвиток обох півкуль мозку.

Навчальна програма складена кваліфікованими працівниками навчального центру та спрямована на встановлення зв'язку між рухом кісточок на рахівниці та візуальним запам'ятовуванням їх розташування під час математичних дій.
Діткам більше не доведеться рахувати на пальцях та запам'ятовувати абстрактні значення, що не викликають жодних асоціацій. Вони зможуть візуалізувати всі математичні розрахунки, що допоможе пришвидшити розрахунки подумки. Крім цього, ментальна арифметика для дошкільнят корисна не лише для рішення математичних прикладів, а й для других мисленнєвих процесів. Особливо це стосується асоціацій та пам'яті.
Повноцінне освоєння техніки усного рахунку в школі «Соробан» дозволяє розвинути наступні види сприйняття:
  • слухову та зорову пам'ять;
  • образне та логічне мислення;
  • фізичне сприйняття.
Ментальна арифметика також позитивно впливає на дрібну моторику рук, адже пальці завжди знаходяться в русі та отримують потрібний тонус. Але однією з головних переваг техніки (на одному рівні з розвитком обох півкуль мозку) є розвиток у дітей упевненості в собі та власних силах.
Школа ментальної арифметики «Соробан» – це можливість розвинути не лише інтелектуальні здібності та дисципліну, а й навички спілкування з однолітками. Робота в невеликих групах дозволяє завести нових знайомих зі схожими інтересами, що дуже важливо для соціалізації дитини.


Чому варто обрати школу усного рахунку «Соробан»??

Ми є унікальним проектом по усному рахунку, який допоміг удосконалити інтелектуальні здібності у тисяч дітей з різних країн. Це не просто школа, а сучасний освітній центр, в якому турбуються про дітей та їх розвиток. Навчання у наших досвідчених педагогів характеризується наступними перевагами:
  • захоплююча ігрова форма навчання;
  • індивідуальний підхід;
  • зручний графік навчання;
  • доступна вартість;
  • уважливе та доброзичливе ставлення до діток;
  • участь в рухливих розвиваючих іграх;
  • використання сучасного обладнання на заняттях.
Якщо ви зацікавились навчанням в нашій школі усного рахунку, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону для уточнення деталей. Ціну та розклад занять ви знайдете на сайті.

Соробан2020. Усi права захищенi.
Рорзроблено в
Центр, бульвар Мирний, 3
пр-т 200-річчя Херсону, 35а
вул. Iллiча (I. Богуна), 56
Made on
Tilda